T*********** L******** G******
ContestatorB***** E*********** J*********** M********* V***** V***** D*****
IntimatConstată perimată acţiunea având ca obiect divorţ formulată de contestatorul T*********** L******** G******, în contradictoriu cu intimatul BEJ MĂRGINEANU VIOREL VICTOR DANIEL, . Cu drept de recurs în 5 zile de la pronunţare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Judecătoria Baia Mare. Pronunţată în şedinţă publică azi, 20.04.2016.
Hotarare 3011/2016 din 20.04.2016lipsă procedură contestator
Incheiere de sedinta din 23.03.2016În temeiul prevederilor art. 242 Cod procedură civilă, suspendă soluţionarea cererii formulate de contestatorul T*********** L******** G******, până la conformarea la dispoziţiile instanţei. Cu drept de recurs la Tribunalul Maramureş pe toată durata suspendării, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Baia Mare. Pronunţată în şedinţa publică de azi, 15.05.2015.
Incheiere suspendare din 15.05.2015Pentru a se emite adresă către contestator.
Incheiere de sedinta din 03.04.2015În temeiul prevederilor art. 411 alin. 1 pct. 2 Cod procedură civilă, suspendă soluţionarea cererii formulate de contestatorul T*********** L******** G******, pentru lipsa părţilor. Cu drept de recurs la Tribunalul Maramureş pe toată durata suspendării, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Baia Mare. Pronunţată în şedinţa publică de azi, 05.12.2014.
Incheiere suspendare din 05.12.2014