I******* I***
Reclamant ReclamantA****** D* P**** Ş* I********** P***** A********** - C****** J******* S******
Pârât PârâtRespinge ca nefondată acţiunea. Cu drept de recurs.Pronuntata in sedinta publică.
Hotarare 730/2015 din 12.03.2015Având în vedere că au fost depuse o serie de înscrisuri şi fiind necesare comunicarea acestora către reclamant, Pentru respectarea principiului contradictorialităţii şi a dreptului la apărare, Având în vedere dispoziţiile art. 160 alin. 3, art. 153 alin. 2 raportat la art. 158 Cod procedură civilă,
Incheiere de sedinta din 12.02.2015Având în vedere că au fost depuse o serie de înscrisuri şi fiind necesară comunicarea acestora către reclamant, Pentru respectarea principiului contradictorialităţii şi a dreptului la apărare, Având în vedere dispoziţiile art. 160 alin. 3, art. 153 alin. 2 raportat la art. 158 Cod procedură civilă,
Incheiere de sedinta din 22.01.2015având în vedere ca a fost admisa cererea de abtinere, constată închis dosarul pentru completul C9 F cont.
Incheiere de sedinta din 11.12.2014Admite cererea de abţinere. Trimite dosarul în vederea unei noi repartizări aleatorii, cu blocarea completului C9 F Cont.Fără cale de atac. Judecată în şedinţa camerei de consiliu. Pronunţată în şedinţă publică.
Incheiere abtinere 290/2014 din 25.11.2014