B***** I********* A* E*********** J*********** I******* V*****
PetentC***** C****** I***** P*** R*********** L****
CreditorV**** G***************
DebitorL******* D**** S***** L**** R*********** P*** A************ V**** G***************
Terţ popritRespinge cererea formulată de executorul judecătoresc Iordache Vasile, pentru creditoarea C.A.R. CONFARG I.F.N., prin reprezentant legal, privind pe debitorul V**** G***************, terţ poprit fiind S.C. LEONARDO DENIS S.R.L., legal reprezentată prin administrator V**** G***************. Desfiinţează poprirea înfiinţată de executorul judecătoresc Iordache Vasile la data de 5 mai 2014 în dosarul de executare nr. 559/E/2013 al BIEJ Iordache Vasile asupra drepturilor băneşti prezente şi viitoare ale debitorului Voicu Gheorghe Leonard, terţ poprit fiind S.C. LEONARDO DENIS S.R.L. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Apelul se depune la Judecătoria Curtea de Argeş. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18 decembrie 2014.
Hotarare 1364/2014 din 18.12.2014Amână pronunţarea la data de 18 decembrie 2014. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 9 decembrie 2014.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.12.2014Se reface procedura de citare cu creditoarea. Debitorul şi terţul poprit au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 09 decembrie 2014. Pronunţată în şedinţa publică de la 04 noiembrie 2014.
Incheiere de sedinta din 04.11.2014Pune în vedere debitorului să depună la dosar dovezi cu privire la situaţia Societăţii Comerciale LEONARDO DENIS S.R.L., din care să rezulte că este în insolvenţă şi eventual care este stadiul. Se citează creditoarea. Debitorul şi terţul poprit au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 04 noiembrie 2014. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 septembrie 2014.
Incheiere de sedinta din 30.09.2014Se reface procedura de citare cu creditoarea. Se vor efectua verificări în baza de date a Oficiului Naţional al Registrului Comerţului cu privire la situaţia actuală a Societăţii Comerciale LEONARDO DENIS S.R.L. Debitorul şi terţul poprit primesc termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 30 septembrie 2014. Pronunţată în şedinţa publică de la 02 septembrie 2014.
Incheiere de sedinta din 02.09.2014