B******* G*******
ReclamantB******* E****
ReclamantB******* D******
PârâtB******* M*******
PârâtAdmite cererea. Dispune completarea dispozitivului în ce priveşte acţiunea principală în sensul că se va adăuga "înlătură pârâţii din acesta doar cu privire la raporturile contractuale încheiate cu reclamanţii". Numai cu apel. Pronunţată în şedinţă publică.
Hotarare 216/2015 din 30.01.2015Fixează termen de soluţionare a cererii de completare a dispozitivului la data de 30 ianuarie 2015, ora 08.30, în şedinţă publică, cu citarea părţilor.
Incheiere de sedinta din 07.01.2015Admite acţiunea principală, cât şi cererea reconvenţională. Respinge cererea cu privire la cheltuielile de judecată. Cu apel. Pronunţată în şedinţă publică.
Hotarare 2124/2014 din 21.11.2014Se amână cauza pentru a se indica valoarea de impozitare a anexei construită de pârâţi, indicată în cererea reconvenţională şi a se timbra la valoarea acesteia.
Incheiere de sedinta din 17.10.2014