C****** G*****
Recurent ReclamantS************ D* S*** P*** R************ M******** L*********** Î******** R******** C******* I******** Î* R****** Î* P******* 1********
Intimat PârâtC****** G*****
Recurent ReclamantS************ D* S*** P***** P********* R*************** D** D******** 1***
Intimat PârâtC****** P*********** A R*************** D** D******** 1***
Intimat PârâtConstată că cererea depusă de recurent la data de 21.08.2015 nu conţine motive de recurs de ordine publică. Respinge recursul, astfel cum a fost formulat iniţial, ca nefondat. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07.10.2015.
Hotarare 4564/2015 din 07.10.2015Faţă de lipsa de procedură şi faţă de lipsa răspunsului la adresele instanţei, amână cauza la data de 07.10.2015.
Incheiere de sedinta din 24.06.2015Cu privire la dosarul nr. 10663/2/2009 al Curţii de Apel Bucureşti, va respinge cererea de a se ataşa respectivul dosar, apreciind că acesta nu este util soluţionării cauzei. De altfel, sentinţa pronunţată în respectivul dosar este depusă deja la prezentul dosar. Apreciind necesară depunerea întregului dosar administrativ al recurentului-reclamant, în raport de susţinerile intimatelor pârâte, Curtea va încuviinţa sesizarea din oficiu, iar pentru administrarea probei cu înscrisuri noi va amâna judecata cauzei.
Incheiere de sedinta din 13.05.2015În baza art. 242 alin. (1) pct. 2 Cod Procedură Civilă, suspendă judecarea cauzei pentru neprezentarea niciuneia dintre părţi la strigarea cauzei. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 17 decembrie 2014.
Incheiere suspendare din 17.12.2014