M***** I****
ReclamantS******** H***** J****** L* A** M****** D**
PârâtS******** H***** J*****
PârâtRespinge cererea
Hotarare 437/2015 din 18.03.2015cauza se amână pentru a se cita martorii propuşi spre audiere cu menţiunea ca in caz de neprezentare vor fi sanctionaţi cu amendă judiciară maximă potrivit legii.
Incheiere de sedinta din 18.02.2015TRANSPUNE CAUZA COMPLETULUI C-3 civ.
Incheiere de sedinta din 21.01.2015Se vor cita martorii, se vor cita părţile cu menţiunea - la interogator .
Incheiere de sedinta din 19.11.2014Reprezentanta reclamantului va depune la dosar împuternicirea - procura, se va cita şi martorul Crişan Francisc cu mandatde aducere cu executare efectivă, cu această menţiunea de a depune la dosar procura - împuternicirea -
Incheiere de sedinta din 05.11.2014Se va cita martorul , pune în vedere reclamantului să depună la dosar împuternicirea numitului Crişan Schnaider pentru a vinde terenul în litigiu, dată de numita Schnaider Francisca .
Incheiere de sedinta din 08.10.2014