S* L****** F*** S**
ContestatorD******* R******** A F********* P****** C********** P*** A************ J******** A F********* P****** B****
IntimatA****** N******** D* A*********** F******
IntimatS* L****** F*** S** P*** L********* J******* C**** V*** A**** S***
ContestatorRespinge ca neîntemeiată contestaţia la executare formulată de contestatoarea S* L****** F*** S**, în contradictoriu cu Agenţia Naţională de Administare Fiscală, şi DRGFP Cluj Napoca, prin Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor, . Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată în şedinţă publică azi, 18.03.2016.
Hotarare 2563/2016 din 18.03.2016Amână pronuntarea la data de 18.03.2016.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.03.2016Pentru a se depune la dosar souţia pronunţată cu privire la contestaţia formulată împotriva inspecţiei fiscale.
Incheiere de sedinta din 22.02.2016Pentru depunerea de înscrisuri.
Incheiere de sedinta din 25.01.2016Pentru a da posibilitatea contestatoarei să depună la dosar răspuns la contestaţia formulată.
Incheiere de sedinta din 21.12.2015Pentru a da posibilitatea contestatoarei să depună la dosar răspunsul la contestatia formulată şi pentru a se face dovada contestării la instanta de contencios administrativ.
Incheiere de sedinta din 16.11.2015In vederea solutionării contestatiei împotriva raportului de inspectie fiscală şi pentru a se pune în discutie suspendarea prezentei cauze până la solutionarea contestatiei.
Incheiere de sedinta din 19.10.2015In vederea finalizării inspectiei fiscale, pentru a se depune de către contestatoare raportul inspectiei fiscale în măsura în care va fi finalizat.
Incheiere de sedinta din 14.09.2015fata de cererea de amânare a cauzei, pentru a se depune de către contestatoare, dovada finalizării inspecţiei fiscale.
Incheiere de sedinta din 25.05.2015FATA DE LIPSA DE PROCEDURA CU ANAF.
Incheiere de sedinta din 27.04.2015Fata de cererea de amânare formulata de reprezentanta contestatoarei. fata de lipsa de procedura cu ANAF.
Incheiere de sedinta din 02.03.2015