C****** V*******
ReclamantS********** C****** O******
ReclamantM********* T******** P*** P*****
PârâtC******** L**** A* M*********** T********
PârâtM**** C*****
PârâtIa act de renunţarea reclamantilor Camaras Voichita şi S********** C****** O****** la judecarea cererii de chemare in judecată formulată în contradictoriu cu pârâtul Consiliul Local al Municipiului Timisoara Respinge actiunea formulata de reclamantii Camaras Voichita şi S********** C****** O****** în contradictoriu cu pârâtul Municipiul Timisoara Ademite exceptia lipsei calităţii procesuale active a intervenientului principal Primarul Municipiului Timisoara si respinge cererea de interventie formulată de acesta ca fiind formulate de o persoana fără calitate procesuală activă Respinge cererea reconvenţională formulată de pârâtul reclamant reconventional Municdipiul Timisoara în contradictoriu cu pârâţii reclamanţi reconvenţionali Camaras Voichita şi Sorinchescu Ciprian şi cu pârâta M**** C***** Respinge cererea de intervenţie principală formulată de intervenientul principal Primăria Municipiului Timisoara Fară cheltuieli de judecată Cu drept de apel in 30 zile de la comunicare care se depune la Judecatoria Timisoara
Hotarare 8823/2015 din 14.07.2015Amână pronunţarea la 14.07.2015.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 08.07.2015Amana pronuntarea la data de 08.07.2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 23.06.2015Amână judecarea cauzei la data de 23.06.2015. Părţile au termenul în cunoştinţă. Se va cita martorul Dragomir Florin în vederea audierii.
Incheiere de sedinta din 12.05.2015Încuviinţează cererea de amânare formulată de reprezentanta pârâţilor. Amână judecarea cauzei la data de 12.05.2015. Părţile au termenul în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 31.03.2015