C**** A********
ReclamantE****** N** B***** S******** P******
PârâtRespinge contestaţia. Cu apel. Pronunţată în şedinţa publică azi, 27.01.2015, la Tribunalul Argeş, secţia pentru conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Hotarare 182/2015 din 27.01.2015Amână pronunţarea în cauză la data de 27.01.2015. Pronunţată în şedinţa publică azi, 20.01.2015, la Tribunalul Argeş, secţia pentru conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 20.01.2015Respinge ca neîntemeiată solicitarea reprezentantului intimatei privind decăderea contestatorului din dreptul de a mai administra probe. Încuviinţează pentru contestator proba cu înscrisuri, iar pentru intimată probele cu înscrisuri, cu interogatoriul contestatorului şi proba testimonială cu un martor pentru a face dovada ”temeiniciei deciziei de concediere”. Prorogă administrarea probei testimoniale după administrarea primelor categorii de probă. Pune în vedere contestatorului să se prezinte la următorul termen de judecată în vederea administrării interogatoriului. Pune în vedere reprezentantului intimatei să indice numele şi adresa martorului pentru a fi citat. Amână judecarea cauzei la 20.01.2015. Cu apel odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 09 Decembrie 2014, la Tribunalul Argeş, secţia pentru conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Incheiere de sedinta din 09.12.2014