S* D***** S****** S**
PetentI************ T********* D* M**** H********
IntimatRESPINGE PLÂNGEREA. CU DREPT DE APEL.
Hotarare 562/2015 din 18.06.2015AMÂNAT PRONUNŢAREA LA DATA DE 18 IUNIE 2015
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 11.06.2015se comunică un exemplar al înscrisurilor depuse de petentă cu intimatul
Incheiere de sedinta din 30.04.2015Pune în vedere reprezentantului petentei să formuleze precizare scrisă privind toate obiecţiunile pe care le are faţă de procesul verbal contestat, să depună la dosar copia contractului individual de muncă al salariatei Inişca Andreea şi dovada transmiterii acestuia în REVISAL. Respinge ca nerelevantă proba cu imaginile video propusă de reprezentantul petentei, faţă de înscrisurile existente la dosar.
Incheiere de sedinta din 19.03.2015În baza art.32 alin.2 din OG 2/2001 constată că este competentă teritorial să soluţioneze prezenta cauză şi respinge excepţia invocată de intimat. Acordă termen de judecată la data de 19 martie 2015 pentru când se vor cita părţile şi martora Inişca Andreea. Menţine dispoziţiile prin care pune în vedere petentei să depună la dosar fişa medicală prezentată la angajare de numita Inişca Andreea şi dovada înregistrării în REVISAL a contractului individual de muncă al acesteia.
Incheiere de sedinta din 05.02.2015Încuviinţează proba cu înscrisurile depuse la dosar de petent şi de intimat. Încuviinţează proba cu martorul Inişca Andreea, propus de petentă, ce va fi citat la adresa indicată. Pune în vedre petentei să depună la dosar fişa medicală prezentată la angajare de numita Inişca Andreea şi dovada înregistrării în REVISAL a contractului individual de muncă al acesteia.
Incheiere de sedinta din 11.12.2014