S* D***** S****** S**
ContestatorC***** S* - D******* G******* D* D****** Ş* P***** T********
IntimatB** C**** I***** F*****
IntimatAdmite contestatia la executare formulata de catre contestatoarea S.C. Dorica Servcom S.R.L. in contradictoriu cu intimata Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania S.A. – Directia Regionala de Drumuri si Poduri Timisoara prin Secţia Drumuri Naţionale Deva, si in consecinta : Dispune anularea actelor de executare silita efectuate in dosarul executional nr. 631/2014 al Biroului executorului judecatoresc Cretu Ionasc Florin.
Hotarare 1168/2015 din 14.08.2015pentru a se lua cunostinta de solutia data de Tribunalul Hunedoara, ca urmare a apelului formulat impotriva sentintei pronuntata de Judecatoria Hateg,
Incheiere de sedinta din 22.05.2015Respinge cererea de recuzare a doamnei judecător HERCIU CRISTINA DANIELA formulată de contestatoarea SC DORICA SERVCOM S.R.L, prin administrator Mihăiloni Adrian Dorică. Prezenta încheiere poate fi atacată odată cu fondul cauzei. Dată in camera de consiliu şi pronunţată în şedinţă publică, azi, 15.04.2015.
Incheiere recuzare din 15.04.2015pt ca, contestatoarea să achite taxa judiciară de timbru în sumă de 100 lei pt cererea de recuzare, sub sancţiunea anulării.
Incheiere de sedinta din 07.04.2015pentru timbrarea cererii de recuzare cu 100 lei conform disp. art. 9 lit. a din OUG 80/2013sub sancţiunea anulării cererii
Incheiere de sedinta din 30.03.2015pentru solutionarea cererii de recuzare, formulata de contestator,
Incheiere de sedinta din 20.03.2015pentru cand contestatoarea va depune la dosar dovada cu data inregistrarii plangerii la Judecatoria Hatag, precum si o copie a hotararii, pronuntata in cauza,
Incheiere de sedinta din 06.02.2015