S* D***** S****** S**
ContestatorC********** S* D******* R******** D****** Ş* P***** T********
IntimatAdmite contestaţia la executare formulată de contestatorul S* D***** S****** S**, cu sediul în ...., având cod unic de înregistrare .... şi număr de ordine în Registrul comerţului ..., în contradictoriu cu intimata COMPANIA NAŢIONALĂ DE AUTOSTRĂZI ŞI DRUMURI NAŢIONALE DIN ROMÂNIA SA – DIRECŢIA REGIONALĂ DE DRUMURI ŞI PODURI TIMIŞOARA, cu sediul în ...., având cod unic de înregistrare ...şi număr de ordine în Registrul comerţului ....şi în consecinţă: Anulează actele şi formele de executare silită efectuate de BEJ LADARIU ANGHEL în dosarul execuţional nr. 142/2014. Admite în parte cererea contestatorului privind obligarea intimatei la plata cheltuielilor de judecată şi, în consecinţă, obligă intimata la plata către contestator a sumei de 7,50 lei cu acest titlu. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Deva. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 14 iulie 2015.
Hotarare 2027/2015 din 14.07.2015.În temeiul art. 396 C. proc. civ., instanţa amână pronunţarea în cauză la data de 14.07.2015. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 08.07.2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 08.07.2015În temeiul disp. art. 413 (1) pct.1 Cod proc. civ., suspendă judecarea cauzei
Incheiere suspendare din 22.10.2014pentru a se depune copia dosarului execuţional
Incheiere de sedinta din 01.10.2014