S* T**** C********* S** P*** A** T****** C******
PetentI**** I************ T********* N***
IntimatRespinge plângerea.
Hotarare 945/2015 din 28.01.2015Recitează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ, cu mandat de aducere, sub sancţiunea amendării agentului de poliţie însărcinat cu executarea, în caz de neexecutare.
Incheiere de sedinta din 05.12.2014În baza art. 187 alin. 1 pct. 2 lit. a) C.pr.civ., amendează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ cu suma de 700 lei, cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Recitează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ, cu mandat de aducere şi cu menţiunea că în caz de neprezentare se va aplica o nouă amenda judiciară în cuantumul maxim prevăzut de lege.
Incheiere de sedinta din 11.11.2014În baza art. 187 alin. 1 pct. 2 lit. a) C.pr.civ., amendează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ cu suma de 500 lei, cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Recitează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ, cu menţiunea că în caz de neprezentare se va aplica amenda judiciară în cuantumul maxim prevăzut de lege.
Incheiere de sedinta din 08.10.2014Încuviinţează pentru părţi proba cu înscrisuri. Din oficiu, citează martorul Gîlmeanu Ioan Codruţ.
Incheiere de sedinta din 04.09.2014