S***** M****
PetentI************ J******* D* P****** S****** - P*** R***********
IntimatRespinge plângerea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Suceava. Pronunţată în şedinţă publică azi, 22.01.2015.
Hotarare 343/2015 din 22.01.2015Amână pronunţarea cauzei la data de 22 ianuarie 2015. Pronunţată în şedinţa publică azi, 8 ianuarie 2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 08.01.2015În temeiul art. 258 alin. 1 rap. la art. 255 alin. 1 Cod procedură civilă, încuviinţează pentru petent proba cu înscrisurile depuse la dosar şi proba testimonială cu martora indicată şi pune în vedere petentului prin apărător ca la următorul termen de judecată să-i asigure prezenţa în vederea audierii. Respinge solicitarea de a se emite adresă către CNADNR Suceava, ca nefiind utilă soluţionării cauzei. Încuviinţează, de asemenea, pentru intimat proba cu documentaţia care a stat la baza emiterii procesului verbal de contravenţie depusă la dosar.
Incheiere de sedinta din 20.11.2014