B******* I***
ReclamantB******* D**
ReclamantM*** P*******
ReclamantC****** L***** P***** A******** L**** F******* F****** A****
PârâtC****** J******** D* A******** L****** F******* F****** S*** M***
PârâtAdmite cererea
Hotarare 757/2015 din 24.02.2015Amână pronunţarea la data de 24.02.2015.Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.02.2015Amână cauza la data de 13.02.2015 pentru îndeplinirea unor obligaţii.
Incheiere de sedinta din 12.01.2015Dispune revenirea cu adresă la Comisia Locală de Aplicare a Legii Fondului Funciar Ardud în vederea comunicării unui răspuns cu privire la eventuala identitate între M*** P******* şi Marc C Pompei. Dispune citarea părţilor cu menţiunea de a-şi exprima poziţia în mod expres faţă de modificarea cererii de chemare în judecată.
Incheiere de sedinta din 10.11.2014Amână cauza la data de 10.11.2014 pentru lipsă de procedură cu S.A. Dispune revenirea cu adresă la Comisia Locală de Aplicare a Legii Fondului Funciar Ardud în vederea comunicării dosarului complet cu privire la reconstituirea dreptului de proprietate a reclamanţilor. Pune în vedere reprezentantei reclamanţilor să depună certificatul de naştere al lui M.P.
Incheiere de sedinta din 22.09.2014Amână cauza la data de 22.09.2014 în vederea depunerii dovezii de achitare a taxei judiciare de timbru în cuantum de 50 lei pentru cei doi moştenitori, pentru a se depune un arbore genealogic, pentru a lămuri inadvertenţele cu privire la numele părţilor, pentru a se introduceîn cauză numita S.A., precum şi pentru emiterea unei adrese la Comisia Locală de Aplicare a Legii Fondului Funciar Ardud în vederea comunicării înscrisurilor care au stat la baza emiterii titlului de proprietate.
Incheiere de sedinta din 16.06.2014Amână cauza la data de 16.06.2014 pentru când reprezentanta reclamanţilor va preciza acţiunea.
Incheiere de sedinta din 12.05.2014