C** V****** S*
ReclamantN********** C*****
PârâtRespinge cererea ca fiind rămasă fără obiect. În baza art.1031 alin.1 c.p.c., obligă pârâtul să plătească reclamantei cheltuieli de judecată în cuantum de 200 lei. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Baia de Aramă.
Hotarare 201/2015 din 25.06.2015Amână judecarea cauzei pentru a fi citat pârâtul prin publicitate. Se va cita curatorul special.
Incheiere de sedinta din 11.06.2015Amână judecarea cauzei pentru a se comunica rela?iile solicitate reclamantei.
Incheiere de sedinta din 28.05.2015pentru îndeplinirea procedurii de citare.
Incheiere de sedinta din 07.05.2015Amână judecarea cauzei pentru a se comunica pârâtei cererea de chemare în judecată împreună cu actele înaintate de reclamantă , la adresa indicată, cu men?iunea ca în termen de 30 zile de la comunicare, să comunice formularul de răspuns completat având în vedere că obiectul este cerere de valoare redusă, precum şi copii de pe înscrisurile de care înţelege să se folosească.
Incheiere de sedinta din 02.04.2015