S*** M********* S***** P*** A******** M****** M******
ContestatorP******* C****** S******* M*****
CreditorConstată perimată acţiunea civilă, formulată de contestatoarea debitoare SC Melemedica SRL, în contradictoriu cu creditoarea P******* C****** S******* M*****, jud. Teleorman. Cu recurs în termen de 5 zile de la promnunţare ce de depune la Judecătoria Turnu Măgurele. Pronunţată în şedinţă Publică, astăzi, 11.10.2016.
Hotarare 864/2016 din 11.10.2016În temeiul art.411 alin.1 pct.2 Cod procedură civilă, suspendă judecata contestaţiei la executare, formulată de contestatoarea-debitoare SC Melemedica SRL în contradictoriu cu intimata - creditoare P******* C****** S******* M*****, jud. Teleorman. Cu recurs pe toată durata suspendării cursului judecării procesului, ce se depune la Judecătoria Turnu Măgurele. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 15.12.2015.
Incheiere suspendare din 15.12.2015Amână judecarea cauzei şi fixează termen de judecată la data de 15 decembrie 2015, ora 08,30, complet 3 mixt, pentru când se revine cu adresă către P******* C****** S******* M*****, cu menţiunea ca până la următorul termen de judecată ce se va acorda în cauză să depună la dosar dovada comunicării somaţiei şi pentru ca debitoarea-contestatoare să-şi precizeze cererea de chemare în judecată. Părţile au termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 24 noiembrie 2015.
Incheiere de sedinta din 24.11.2015Admite cererea de amânare a cauzei, formulată de contestatoarea-debitoare. Amână judecarea cauzei şi fixează termen de judecată la data de 24 noiembrie 2015, ora 08,30, complet C3 mixt, pentru lipsă de apărare a contestatoarei-debitoare, termen pentru când se citează contestatoarea-debitoare şi intimata-creditoare cu menţiunea de a depune la dosar, dovada de comunicare a somaţiei, pentru ca instanţa să poată verifica dacă cererea contestatoarei-debitoare a fost formulată în termenul legal. Intimata-creditoare are termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 3 noiembrie 2015
Incheiere de sedinta din 03.11.2015Admite cererea de amânare a cauzei, formulată de contestatoarea-debitoare. Amână judecarea cauzei şi fixează termen de judecată la data de 3 noiembrie 2015, ora 08,30, complet C3 mixt, pentru lipsă de apărare a contestatoarei-debitoare, termen pentru când se citează contestatoarea-debitoare şi intimata-crdditoare cu menţiunea de a depune la dosar, dovada de comunicare a somaţiei, pentru ca instanţa să poată verifica dacă cererea contestatoarei-debitoare a fost formulată în termenul legal. Intimata-creditoare are termenul în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 13 octombrie 2015
Incheiere de sedinta din 13.10.2015