S* A******** S** P*** R*********** L**** - A************ R****** C***** C* S***** A***
ContestatorS* K*** S** P*** R*********** L****
DebitorA************ J******* E** T**** L***** I***** P*** R*********** L****
LichidatorO** B*** R****** S* P*** R*********** L****
ContestatorRespinge contestaţia formulată de creditoarea OTP BANK ROMANIA SA, împotriva tabelului preliminar al creanţelor – cu privire la debitoarea SC KIRA SRL reprezentată de către administratorul judiciar ECG Tamas Laszlo IPURL, ca fiind rămasă fără obiect. Admite contestaţia creditoarei S.C. ARABESQUE S.R.L., împotriva tabelului preliminar al creditorilor societăţii SC KIRA SRL, întocmit de către administratorul judiciar ECG Tamas Laszlo IPURL, în dosarul nr. 1662/119/2014 împotriva neînscrierii creanţei S.C. ARABESQUE S.R.L. în categoria creanţelor care beneficiază de drepturi de preferinţa (garantat). Dispune înscrierea S.C. Arabesque S.R.L, la masa credală a debitoarei S.C. KIRA S.R.L la categoria creditorilor care beneficiază de drepturi de preferinţă (garantat) cu întreg debitul solicitat. Cu drept de apel în 7 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică din 29 octombrie 2015.
Hotarare 240/2015 din 29.10.2015Amână prinuntarea asupra cauzei de fata la data de 29 octombrie 2015.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 22.10.2015Amână prinuntarea asupra cauzei de fata la data de 22 octombrie 2015.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 15.10.2015Amână prinuntarea asupra cauzei de fata la data de 15 octombrie 2015.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 08.10.2015Amână prinuntarea asupra cauzei de fata la data de 08 octombrie 2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 02.10.2015Amanat pentru a se lua la cunostinta de înscrisurile depuse la dosarul cauzei.
Incheiere de sedinta din 04.09.2015Amânat în vederea comunicării înscrisurilor depuse la dosarul cauzei.
Incheiere de sedinta din 22.05.2015