M********* G*******
ReclamantG******* D****** - P******* O******* T******
PârâtIa act că reclamantul,renunţă la judecarea cererii de chemare în judecată. Respinge cererea privind acordarea cheltuielilor de judecată formulată de către reclamant, ca fiind neîntemeiată. Ia act că pârâtul nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în 30 de zile de la comunicare, care va fi depus la Judecătoria Târgu Jiu. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 08.06.2016, la Judecătoria Târgu Jiu.
Hotarare 4706/2016 din 08.06.2016Acordă un nou termen de judecată la data de 08.06.2016. Ia act că pârâta se opune la modificările intervenite ulterior , peste termenul legal. Admite cererea formulată de reclamant prin apărător pentru a-i da posibilitatea să-şi precizeze primul capăt de cerere.
Incheiere de sedinta din 18.05.2016Acordă un nou termen de judecată la data de 18.05.2016. Se comunică către pârât capetele de cerere nou introduse de către reclamant prin înscrisurile depuse ulterior, pentru a verifica dacă acesta îşi dă acordul expres în vederea extinderii cadrului procesual şi cu privire la acestea, având în vedere că nu au fost formulate în termenul legal.
Incheiere de sedinta din 27.04.2016Acordă un nou termen de judecată la data de 27.04. 2016, pentru ca reclamantul să precizeze obiectul cererii de chemare în judecată.
Incheiere de sedinta din 13.04.2016