C**** A***** M*****
ReclamantD********* C*** N****** P*** A******* B****
PârâtA************ F******* P***** M****
Chemat în garanţieRespinge acţiunea formulată de reclamantul Cocis Adrian-Marcel în contradictoriu cu pârâta D.G.R.F.P. Cluj Napoca - Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor, ca neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în garanţie formulată de pârâtă în contradictoriu cu chemata în garanţie A************ F******* P***** M****, ca lipsită de interes. Respinge cererea reclamantei de obligare a pârâtei la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de recurs în temen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată în şedinţa publică azi, 16 februarie 2016.
Hotarare 272/2016 din 16.02.2016Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată de la data de 19.02.2016, ora 10.00, completul CAF 4, la data de 16.02.2016, ora 10.00, completul CAF 6, sala 7, pentru când vor fi citate părţile. Pronunţată în şedinţă publică azi, 8 ianuarie 2016.
Incheiere de sedinta din 08.01.2016Pentru a se cita reclamantul cu menţiunea de a depune la dosar în copie certificată pentru conformitate cu originalul actele prin care să dovedească achiziţionarea iniţială a autoturismului dintr-un alt stat membru al UE.
Incheiere de sedinta din 04.12.2015