S* T** F** E**** S**
ContestatorT***** M******
ContestatorR******* I** S*
IntimatAdmite excepţia tardivităţii contestaţiei la executare formulată de contestatorii S* T** F** E**** S** şi T***** M****** în contradictoriu cu intimata R******* I** S*.Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, la Judecătoria Reghin. Pronunţarea hotărârii s-a făcut prin punerea la dispoziţia părţilor a soluţiei, prin mijlocirea grefei instanţei, la data de 25.02.2016.
Hotarare 264/2016 din 25.02.2016Pentru a da posibilitatea contestatoarei să depună concluzii scrise, amână pronuntarea pentru data de 25.02.2016.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 10.02.2016-pune în vedere contestatoarei ca în termen de 5 zile să precizeze dacă solicită anularea executării silite însăşi, sau dacă contestă dosar un act execuţional, caz în care să arate ce act se contestă şi să depună la dosar o precizare în acest sens în multiplu exemplar, pentru a fi comunicat intimatei. respinge cererea de amânare a cauzei formulată de contestator prin avocat. respinge cerea de amânare a cuzei formulată de reprezentnta contestatorilor
Incheiere de sedinta din 27.01.2016