S**** M*****
ReclamantO** B*** R******
PârâtO** B*** R************** A* C****** C***
PârâtO** F********* S******** B****** M******* O** B*** R****** S**
PârâtAdmite excepţia de perimare a cererii de chemare în judecată. Constată perimată acţiunea civilă formulată de reclamantul S**** M*****, CNP *********0690, domiciliat în Cluj-Napoca, str. Clăbucet nr. 4, sc. 1, ap. 38, jud. Cluj în contradictoriu cu pârâţii OTP BANK ROMÂNIA SA, cu sediul în Bucureşti, str. Calea Buzeşti nr. 66-68, sector 1, J40/10296/1995, CUI 7926069, OTP BANK ROMÂNIA SA – AGENŢIA CIPARIU CLUJ-NAPOCA, cu sediul în Cluj-Napoca, Piaţa Cipariu nr. 9, jud. Cluj şi OTP FINANCING SOLUTIONS BV prin mandatar OTP BANK ROMÂNIA SA, cu sediul în Bucureşti, str. Calea Buzeşti nr. 66-68, sector 1, J40/10296/1995, CUI 7926069, având ca obiect anulare act. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare ce se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 08.12.2016.
Hotarare 10401/2016 din 08.12.2016pentru a depune la dosar hotărârea pronunţată în dosarul nr.956/2/2015 al Tribunalului Bucureşti.
Incheiere de sedinta din 10.11.2016În temeiul art. 413 alin. 1 pct. 1 Cod proc. civ., suspendă judecarea cauzei privind pe reclamantul S**** M***** şi pe pârâta OTP BANK ROMÂNIA SA, pârâta OTP BANK ROMÂNIA SA – AGENŢIA CIPARIU CLUJ-NAPOCA, pârâta OTP FINANCING SOLUTIONS BV, având ca obiect anulare act, până la soluţionarea definitivă a dosarului nr. 956/2/2015 al Tribunalului Bucureşti, Secţia a II-a Contencios Administrativ şi Fiscal. Trimite dosarul spre păstrare la arhiva instanţei. Cu drept de recurs pe toata durata suspendării cursului judecaţii. Pronunţată în şedinţa publică din data de 15.10.2015.
Incheiere suspendare din 15.10.2015Se citează pârâta O** B*** R****** SA, cu menţiunea de a preciza dacă are calitatea de mandatar al pârâtei OTP Financiong Solutions BV, iar în caz afirmativ să depună la dosar dovada calităţii de mandatar.
Incheiere de sedinta din 03.09.2015Citarea O** B*** R****** SA, cu un exemplar din înscrisurile depuse la dosar în şedinţa de judecată, cu menţiunea de a formula întâmpinare până la termenul următor de judecată. Totodată, i se pune în vedere să precizeze dacă are calitatea de mandatar al pârâtei OTP Financiong Solutions BV, iar în caz afirmativ să depună la dosar dovada calităţii de mandatar.
Incheiere de sedinta din 12.06.2015