S* B******* S**
Intimat DebitorS* T**** B**** S**
Intimat CreditorS* R**** R****** S**
Intimat CreditorS* B****** C********** S*** P*** L********* J******* P****** L********** G**** I****
ApelantE******** I**** Î* R************ D********* S* B******* S**
Intimat lichidator judiciarAdmite apelul declarat de apelanta SC Bellini Construcţii SRL - prin lichidator judiciar Private Liquidation Group IPURL, în contradictoriu cu intimata debitoare S* B******* S** şi cu intimatul Eurexpert IPURL în calitate de lichidator judiciar al debitoarei S* B******* S**, împotriva Sentinţei nr.1188/F/24.09.2015, pronunţată de către Tribunalul Bihor, pe care o schimbă în totalitate, în sensul că: Admite cererea de repunere în termenul de depunere a declaraţiei de creanţă formulată de creditoarea SC Bellini Construcţii SRL prin lichidator Private Liquidation Group IPURL. Dispune lichidatorului Eurexpert IPURL să se pronunţe asupra cererii de admitere a crteanţei formulată de creditoarea Bellini Construcţii SRL prin lichidator Private Liquidation Group IPURL, în dosarul de insolvenţă nr.3384/111/2014 al Tribunalului Bihor, privind pe debitoarea S* B******* S**. Fără cheltuieli de judecată. Definitivă.
Hotarare 30/2016 din 28.01.2016Având nevoie de timp în vederea deliberării, precum şi pentru a da posibilitatea părţilor de a depune la dosar concluzii scrise, s-a dispus amânarea pronunţării în cauză pentru data de 28.01.2016, cam.46, ora 12.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 21.01.2016Având în vedere faptul că sentinţa apelată nu este încă motivată de către judecătorul sindic, s-a dispus amânarea judecării cauzei pentru data de 21.01.2016.
Incheiere de sedinta din 10.12.2015