S* U************** D**** M********* S**
ReclamantD**** S**
PârâtAdmite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta SC Urban & Asociaţii Debts Managements SRL, în contradictoriu cu pârâta SC D**** S**. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 545,6 lei reprezentând debit restant şi suma de 43,19 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge ca neîntemeiate celelalte cereri. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată în şedinţă publică azi, 21.12.2015.
Hotarare 11797/2015 din 21.12.2015Amână pronuntarea la data de 21.12.2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.12.2015Faţă de lipsa de procedură cu parat, în vederea citării acesteia de la adresa indicată de ORC cu un exemplar din înscrisurile depuse la dosar de reclamantă.
Incheiere de sedinta din 09.11.2015PENTRU A SE CITA RECLAMANTA CU MENTIUNEA DE A PRECIZA SEDIUL ACTUAL AL PÂRÂTEI ŞI CU SOLICITAREA DE A DEPUNE COPIA CONTRACTULUI DE MANDAT ÎNCHEIAT CU PÂRÂTA, PRECUM ŞI DOVADA PLĂTILOR EFECTUATE ÎN BAZA CONTRACTULUI.
Incheiere de sedinta din 12.10.2015