A******** D* P********** M***** 2*
ReclamantD*** D******
PârâtConstată perimată acţiunea civilă formulată de reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI MUREŞU 25 , împotriva pârâtului D*** D****** . Cu recurs în termen de 5 zile de la pronunţare, care se depune la Judecatoria Hunedoara. Pronunţată în şedinţa publica din 02.11.2016.
Hotarare 1509/2016 din 02.11.2016Suspendă judecarea cauzei civile formulată de reclamanta ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI MUREŞU 25 împotriva pârâtului D*** D******.Dosarul cusut şi numerotat se depune la arhiva instanţei. Judecata va fi reluată la cererea părţii dacă obligaţiile au fost îndeplinite . Cu drept la recurs pe toată durata suspendării, conform art. 415 alin. 1 NCpC.
Incheiere suspendare din 02.03.2016S-a acordat un nou termen de judecată pentru a se depune la dosar înscrisuri necesare soluţionării cauzei.
Incheiere de sedinta din 20.01.2016