C******* A***** C***** P**** S****
ReclamantS* O******* V**** I******** G**** S* A****** D****** T**** S******
PârâtS* O******* V**** I******** G**** S*
PârâtC********* I**** C******
IntervenientAdmite în parte acţiunea precizată, formulată de reclamantul Cabinet Avocat Crudiu Petru Sorin, în contradictoriu cu pârâţii SC Omniasig Viena Insurance Group SA Agenţia Drobeta Turnu Severin, SC Omniasig Viena Insurance Group SA şi intervenientul forţat C********* I**** C******. Obligă pârâţii SC Omniasig Viena Insurance Group SA Agenţia Drobeta Turnu Severin, SC Omniasig Viena Insurance Group SA să achite reclamantului suma de 8592,62 lei, reprezentând contravaloare daune. Obligă pârâţii la plata către reclamant a sumei de 1835 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu apel in 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Drobeta Turnu Severin. Pronunţată în şedinţă publică azi, 28.04.2016.
Hotarare 1794/2016 din 28.04.2016Se va cita pârâtul Omniasig Viena Insurance Group SA, la sediul procesual ales cu copie a raportului de expertiză efectuat în cauză.
Incheiere de sedinta din 14.04.2016Se revine cu adresă către expertul Firescu Constantin pentru a efectua raportul de expertiză.
Incheiere de sedinta din 10.03.2016Emite adresă către expertul Firescu Constantin.
Incheiere de sedinta din 11.02.2016Se va introduce în cauză şi cita intervenientul C********* I**** C******.
Incheiere de sedinta din 28.01.2016Termen pentru administrarea probelor propuse şi pentur a se solicita de la societatea pârâtă dosarul de daună.
Incheiere de sedinta din 03.12.2015