L**** M**** G******
PetentN**** C***** V*****
IntimatRespinge plângerea. Mentine ordonantele procurorului si prim procurorului. Obligă petentul să plătească cheltuieli judiciare către intimat de 700 lei. Definitivă.
Hotarare 79/2015 din 29.04.2015Având nevoie de timp pentru a delibera si pentru a da posibilitate părtilor să depună concluzii scrise, amână pronuntarea cauzei pentru data de 29 aprilie 2015.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.04.2015TERMEN LA DATA DE 22 APRILIE 2015, SALA 2, ORA 12,00, pentru a da posibilitate reprezentantului intimatului să ia cunostintă de înscrisurile de la dosar. Prorogă pronuntarea asupra cererii formulate de către petent în sensul numirii unui avocat din oficiu pe seama sa, după ce acesta va depune la dosar dovezi cu privire la veniturile pe care le obtine.
Incheiere de sedinta din 08.04.2015