M**** V*****
ReclamantI********* P********** J******** B***** S******** P***** C******** - R**** P****** D* C******** Ş* Î************ A V********** B****
PârâtRespinge actiunea formulată de reclamantul M**** V*****, în contradictoriu cu pârâta Instituţia Prefectului Judeţului Bihor - Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere şi Înmatriculări a Vehiculelor Bihor, ca neîntemeiată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare, care se va depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată în şedinţa publică azi, 20 septembrie 2016.
Hotarare 1599/2016 din 20.09.2016Apreciind necesar ca reclamantul să completeze probaţiunea cu dovada achiziţionării autovehiculului din UE şi dovada că a fost înmatriculat anterior într-un stat membru al UE prin depunerea cărţii de identitate sau a certificatului de înmatriculare din străinătate.
Incheiere de sedinta din 21.06.2016