C******* N******** D* C** F***** "**** S*********** R******** T********
ReclamantA**** P*** O*** H********
PârâtC****** J******** D* F*** F****** H******** P*** P******
PârâtC****** L***** D* F*** F****** L****** D* J** P*** P*****
PârâtI*** I***
PârâtRespinge plângerea formulată de petenta COMPANIA NAŢIONALĂ DE CĂI FERATE “CFR” SA-Sucursala Regională Timişoara, în contradictoriu cu intimaţii Agenţia Naţională de Cadastru şi Publicitate Imobiliară-Oficiul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Hunedoara, -Biroul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Brad, Statul Român-prin Ministerul Finanţelor Publice, I*** I***, iVAN SÂMZIANA, MÂNICAN GIANINA DACIANA, şi DUD ELENA MARIA, împotriva încheierii de reexaminare nr. 37422/13.01.2016 emisă de Oficiul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Hunedoara, în dosarul nr. 37422/18.12.2015. În temeiul art. 406 C.pr.civ. ia act de renunţarea la judecată a petentei faţă de intimatele Comisia judeţeană de fond funciar Hunedoara, şi Comisia locală de fond funciar Luncoiu de Jos-prin primar,
Hotarare 402/2017 din 06.07.2017Amanat pronunţarea la data de 06.07.2017
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.06.2017lipsă dosar acvirat
Incheiere de sedinta din 30.03.2017Pentru a se observa dosarele ataşate.
Incheiere de sedinta din 10.01.2017În vederea ataşării dosarelor în baza cărora pârâţii au dobândit dreptul de proprietate prin uzucapiune.
Incheiere de sedinta din 01.11.2016În vederea completării cadrului procesual.
Incheiere de sedinta din 27.09.2016Faţă de lipsa răspunsului la adresa instanţei.
Incheiere de sedinta din 21.06.2016În vederea emiterii unei adrese către reclamantă pentru a preciza acţiunea în sensul de a indica motivele de fapt şi de drept pentru care solicită introducerea în cauză a numiţilor I*** I***, Ivan Sâmziana, Mânican geanina Daciana, Dud Elena Maria şi să indicaţi adresele de domiciliu ale acestora.
Incheiere de sedinta din 26.04.2016