A***** N******
ReclamantP********* C******
PârâtS******** P***** C******** R**** P****** D* C******** Ş* Î************ V******* P********* V******
PârâtAdmite acţiunea. Dispune transcrierea transmiterii dreptului de proprietate de la reclamant la pârâtul P********* C****** privind autoturismul Jaguar VN 07-AHB, urmând a fi făcute menţiunile de rigoare în acest sens de Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Consucere şi Înmatriculări Vehicule Vrancea. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu apel în 30 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 07.06.2017, ora 11,30.
Hotarare 4150/2017 din 07.06.2017Amână pronunţarea la 7.06.2017. Cu cale de atac cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, azi 29 mai 2017.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 29.05.2017Termen acordat pentru lipsa relaţiilor solicitate de la S******** P***** C******** R**** P****** D* C******** Ş* Î************ V******* P********* V******.
Incheiere de sedinta din 24.04.2017Termen acordat pentru comunicarea relaţiilor de către S******** P***** C******** R**** P****** D* C******** Ş* Î************ V******* P********* V******.
Incheiere de sedinta din 10.04.2017