S***** D*******
PetentI************ D* P****** A* J******** H*******
IntimatAdmite plângerea formulată de petenta S***** D******* în contradictoriu cu intimata INSPECTORATUL DE POLIŢIE AL JUDEŢULUI HARGHITA, Anulează procesul verbal de constatare a contravenţiei seria PHRX nr. 0052316 din data de 03.09.2016, întocmit de intimată. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel, în 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se poate depune la Judecătoria Gheorgheni. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 04.10.2017.
Hotarare 1304/2017 din 04.10.2017Având nevoie de timp pentru a delibera, va amâna pronunţarea în prezenta cauză.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 20.09.2017Instanţa amână judecarea cauzei în vederea administrării probei testimoniale cu martorul încuviinţat la acest termen.
Incheiere de sedinta din 14.06.2017Amână cauza pentru a da posibilitate reclamantei să studieze înscrisul primit la acest termen. Dispune citarea în calitate de martor a numitului Len Robert, el fiind martorul asistent semnatar al procesului verbal contestat în cauză.
Incheiere de sedinta din 03.05.2017amână judecarea cauzei în vederea comunicării notelor de şedinţă
Incheiere de sedinta din 05.04.2017Amână cauza în vederea citării intimatei cu menţiunea să depună la dosarul cauzei datele de identificare a martorului asistent.
Incheiere de sedinta din 22.02.2017Amână cauza în vederea comunicării notelor depuse la dosar de către intimată, petentei.
Incheiere de sedinta din 11.01.2017