E** K** R****** S** - B********* B**** D******* P****** N** 1* A* C******* C** C****** B******* P**** E**** S***** 2
CreditorD********* (******** C*******
DebitorE***** P***** – B****** B**** I************ , N** 1** B** A* M******* A** 9
PetentAdmite cererea de îndreptare a erorii materiale formulată de către executorul judecătoresc EFTENE PETRUŢ, cu sediul în Brăila, B-dul Independen?ei, nr. 17, BL. A1 mezanin, judeţul Brăila. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurate în Încheierea din 13.12.2016 pronun?ată de Judecătoria Lie?ti în dosarul civil nr. 1888/838/2016 de încuviinţare a executării silite pornite în baza titlului executoriu reprezentat de Contractul de credit, în sensul că se va reţine CNP-ul ca fiind CNP-ul corect al debitoarei DUMITRASCU (CHIRIAC) CĂTĂLINA.. În temeiul art. 447 Cod procedură civilă., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Fără cale de atac. Cercetată în Camera de Consiliu şi pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 31.07.2018
Incheiere indreptare eroare materiala din 31.07.2018Admite cererea de îndreptare a erorii materiale formulate de BEJ E***** P***** – B****** B**** I************ , N** 1** B** A* M******* A** 9. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurate în încheierea de şedinţă din 13.12.2016 pronunţată de Judecătoria Lieşti, în dosarul nr. 1888/838/2016, în sensul că se va trece corect „Admite cererea de încuviinţare a executării silite formulată de către executorul judecătoresc E***** P***** – B****** B**** I************ , N** 1** B** A* M******* A** 9, pentru creditoarea/creditorul EOS INVESTMENT RO GMBH prin EOS KSI ROMÂNIA SRL, în calitate de administrator al activelor, cu sediul în BUCUREŞTI, B-DUL DIMITRIE POMPEIU NR. 10 A, CLĂDIREA C3, CONNECT BUSINESS PARK, ET.7, SECTOR 2, împotriva debitoarei /debitorului DUMITRAŞCU ( CHIRIAC) CĂTĂLINA, . În temeiul art. 447 alin.1 C.pr.civ., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Fără cale de atac. Cercetată în cameră de consiliu. Pronunţată în şedinţă publică, azi, data de 03.01.2017.
Incheiere de sedinta din 03.01.2017Admite cererea de încuviinţare a executării silite. Încuviinţează executarea silită, prin toate modalităţile de executare prevăzute de lege, a titlului executoriu . Autorizează creditoarea să treacă la executarea silită a obligaţiei cuprinse în titlul executoriu menţionat. Încuviinţarea executării silite este de drept valabilă şi pentru titlurile executorii care se vor emite de către executorul judecătoresc în cadrul procedurii de executare silită încuviinţate, conform art. 666 alin. 4 C.pr.civ. Fără cale de atac. Cercetată în Camera de Consiliu şi pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 13.12.2016.
Incheiere finala dezinvestire din 13.12.2016