I********** S* M***** J 2********* C** 1*******
CreditorB** F*** E***** S** Z******* J 4********** C** 2*******
DebitorIa act de renunţarea reclamantei la judecata acţiunii. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Teleorman. Pronunţată în şedinţa publică, astăzi, 13.09.2017.
Hotarare 423/2017 din 13.09.2017Amana cauza la cererea reprezentantei creditoarei, pentru solutionarea litigiului pe cale amiabila.
Incheiere de sedinta din 24.05.2017Amana cauza, in vederea solutionarii litigiului, pe cale amiabila.
Incheiere de sedinta din 01.02.2017Amana cauza fata de cererea formulata de catre creditoare pentru lipsa de reprezentare, consilierul juridic fiind in concediul legal de odihna, termen la care se va pune in discutie si exceptia inadmisibilitatii actiunii, invaocata de catre debitoare, prin intampinare.
Incheiere de sedinta din 09.11.2016