D****** N****** D****
ContestatorS* G******* A******** S*
IntimatC***** E***** B*** S*
IntimatB***** S***
IntimatI***** B*** S*
IntimatAdmite acţiunea formulată şi precizată de contestatorul D****** N****** D**** în contradictoriu cu intimata S.C. GROUPAMA ASIGURĂRI S.A., CREDIT EUROPE BANK S.A., BRD S.A. şi ING BANK S.A., având ca obiect contestaţie la executare. Anulează toate actele de executare efectuate în dosarul de executare nr. 181/E/2016 al BEJ CRÎNGUŞ FLORINA. Ia act că contestatorul nu a solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 de zile de la comunicare la Tribunalul Dolj, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Craiova. Pronunţată în şedinţă publică azi, 05.04.2017.
Hotarare 4705/2017 din 05.04.2017pentru ca apărătorul recl să observe înscrisurile depuse.
Incheiere de sedinta din 15.03.2017în vederea administrării probatoriului
Incheiere de sedinta din 01.02.2017Admite exceptia de necompetenta functionala a completului de judecata. Declină competenta de solutionare a cauzei privind pe contestatorul D****** N****** D**** in contradictoriu cu intimatii SC Groupama Asigurari SA, C***** E***** B*** S*, BRD SA si ING BANK SA în favoarea unui complet specializat în judecarea cauzelor in materia Litigii cu profesionistii. Dispune inaintarea dosarului la presedintele Sectiei Civile in vederea repartizarii. Fara nicio cale de atac. Pronunţată în sedinţă publică, azi, 14.12.2016.
Incheiere de sedinta din 14.12.2016Amână pronunţarea la data de 14.12.2016. Pronunţată în şedinţă publică azi, 13.12.2016.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.12.2016pentru observarea dosarului de executare.
Incheiere de sedinta din 29.11.2016faţă de lipsa de procedură cu intimata S* G******* A******** S*.
Incheiere de sedinta din 15.11.2016