M**** C*************
InculpatM**** M***** - I****
InculpatÎn baza art. 346 alin. 2 din Codul de procedură penală constată legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul nr. 2950/P/2015 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Slatina privind pe inculpaţii Mandă Claudiu Silviu şi Mandă Marius Ionuţ, trimişi în judecată în stare de libertate pentru infracţiunea de Tâlhărie, faptă prev. şi ped. de art. 233 din Codul penal, cu aplicarea art. 113 şi urm. din Codul penal în ceea ce îl priveşte pe inculpatul Mandă Marius Ionuţ, a administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală. Dispune începerea judecăţii cauzei privind pe inculpaţii Mandă Claudiu Silviu şi Mandă Marius Ionuţ. Cu contestaţie în termen de 3 zile de la comunicarea încheierii potrivit dispoziţiilor art. 347 alin. 1 din Codul de procedură penală. Pronunţată în camera de consiliu, azi, 02.06.2016.
Incheiere finala dezinvestire din 02.06.2016În temeiul dispoziţiilor art. 391 alin. 1 din Codul de procedură penală, stabileşte data pronunţării hotărârii la 02.06.2016, judecătorul având nevoie de timp pentru a delibera. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 26.05.2016.
Incheiere de sedinta din 26.05.2016Amână judecarea cauzei având în vedere lipsa de procedură cu Serviciul de Probaţiune Olt.
Incheiere de sedinta din 05.05.2016