R** & R** S*
Apelant ReclamantL**** N** S**
Intimat PârâtAdmite apelul. Schimbă în tot hotărârea apelată în sensul că admite excepţia lipsei capacităţii procesuale de folosinţă a pârâtei. Constată nulă cererea de chemare în judecată. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 17.01.2017.
Hotarare 46/2017 din 17.01.2017Repune cauza pe rol pentru a pune în discuţia părţilor motivul de apel de ordine publică al lipsei capacităţii procesuale de folosinţă a pârâtei la data introducerii acţiunii. Fixează termen de judecată în data de 17 ianuarie 2017, cu citarea părţilor, ambele cu menţiunea că se va pune în discuţie motivul de apel de ordine publică al lipsei capacităţii procesuale de folosinţă a pârâtei L**** N** S**, la data introducerii acţiunii.
Incheiere de sedinta din 13.12.2016În vederea deliberării, amână pronunţarea pentru data de 13.12.2016 pronunţarea urmând a fi făcută potrivit art. 396 alin. 2 C. proc. civ. prin punerea soluţiei la dispoziţiei părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 29.11.2016În vederea deliberării, amână pronunţarea pentru data de 29.11.2016 pronunţarea urmând a fi făcută potrivit art. 396 alin. 2 C. proc. civ. prin punerea soluţiei la dispoziţiei părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.11.2016