A************ J******** A F********* P****** D***
ContestatorB** L****** N******
IntimatS***** E******* C******
IntimatRespinge contestatia formulată de contestatoarea AJFP Dolj în contradictoriu cu intimatul BEJ Lepadat Nicolae ca fiind formulată împotriva unei persoane fără calitate procesual pasivă. Respinge ca neîntemeiată contestatia la executare formulată de contestatoarea AJFP Dolj în contradictoriu cu intimatul S***** E******* C******. Hotărârea rămasă definitivă se va comunica deîndată către BEJ Lepădat Nicolae. Cu apel în termen de 10 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Craiova si va fi solutionat de Tribunalul Dolj. Pronunţată în sedinţă publică, azi, 28.02.2017.
Hotarare 2783/2017 din 28.02.2017Respinge ca neîntemeiată exceptia de tardivitate invocată de intimat prin întâmpinare. Admite exceptia lipsei calitatii procesual pasive a BEJ Lepădat Nicolae invocată de instanta din oficiu. Respinge ca neîntemeiată exceptia lipsei calitatii procesual active a contestatoarei invocată de intimat. Respinge ca neintemeiata exceptia lipsei de interes a contestatoarei invocata de intimat. Respinge ca neintemeiata exceptia inadmisibilitatii contestatiei la executare invocata de intimat. Respinge cererea de suspendare a executarii silite ca rămasă fără obiect. Cu apel în mod separat pentru cererea de suspendare a executării silite, în termen de 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Craiova. Amână pronuntarea asupra fondului cauzei pentru a putea delibera la data de 28.02.2017. Pronunţată în sedinţă publică, azi 21.02.2017.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 21.02.2017pentru a se ataşa dosarul de executare.
Incheiere de sedinta din 17.01.2017faţă de lipsa de procedură cu părţile acordă termen la data de 17.01.2017, la completul C3
Incheiere de sedinta din 28.12.2016