B** M**** D**** G*******
PetentO** F******** Z**
CreditorS** I********* S**
Terţ popritS******** F***** L*****
DebitorRespinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată având ca obiect validare de poprire formulată de B** M**** D**** G******* în contradictoriu cu debitorul S******** F***** L*****- şi cu terţul poprit SC S** I********* S**. Dispune desfiinţarea popririi înfiinţate asupra terţului poprit în dosarul execuţional nr. 116/E/2012 prin adresa de înfiinţare a popririi. Din 14.10.2016. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi,07.04.2017.
Hotarare 372/2017 din 07.04.2017Amână pronunţarea în cauză la data de 7 aprilie 2017. Pronun?area se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 23 martie 2017.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 23.03.2017- acordă un nou termen de judecată; - dispune emiterea unei adrese către ITM Mureş, cu solicitarea de a comunica instanţei dacă debitorul S******** F***** L***** are încheiat contract individual de muncă, iar în caz afirmativ, să indice denumirea angajatorului şi numărul contractului de muncă; - dispune efectuarea de verificări în baza de date ORC pusă la dispoziţia instanţei, cu privire la terţul poprit S** I********* S**. Amână judecarea cauzei la data de 23 martie 2017. Pronunţată în şedinţa publică din data de 9 februarie 2017.
Incheiere de sedinta din 09.02.2017- acordă un nou termen de judecată; - emiterea unei adrese către petentul B** M**** D**** G******* în vederea ataşării la dosar a dosarului execuţional nr. 116/E/2012. Amână judecarea cauzei la data de 9 februarie 2017. Pronunţată în şedinţa publică din data de 5 ianuarie 2017.
Incheiere de sedinta din 05.01.2017