C******* J******** A** S*** S* N****
ReclamantP***** I**
PârâtConstată perimată acţiunea formulată de reclamanta Compania Judeţeană Apa Serv S.A. Neamţ în contradictoriu cu pârâtul Păcală Ion. Obligă reclamanta să plătească pârâtului suma de 1000 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare, recurs ce se va putea depune la Tribunalul Neamţ - Secţia I Civilă şi de Contencios Administrativ. Pronunţată în şedinţa publică din data de, 17.05.2018.
Hotarare 691/2018 din 17.05.2018În temeiul dispoziţiilor art. 242 NCPC , suspendă judecarea cererii formulate de reclamanta COMPANIA JUDEŢEANĂ APA SERV SA NEAMT în contradictoriu cu pârâtul PĂCALĂ ION. Cu drept de recurs cât timp durează suspendarea cursului judecării procesului ce se va depune de partea interesată la Tribunalul Neamţ, Secţia I – Civilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 21.09.2017.
Incheiere suspendare din 21.09.2017Pentru a se reveni cu adresă către reclamantă în sensul depunerii înscrisurilor solicitate de instanţă.
Incheiere de sedinta din 08.06.2017Pentru administrarea probei cu înscrisurile solicitate reclamantei.
Incheiere de sedinta din 09.03.2017