B****** O***** - G******
ReclamantS********* G****** - S****
ReclamantA****** N******** D* A*********** F****** , P*** D******* G******* R******** A F********* P****** I*** - A************ J******** A F********* P****** B*******
PârâtAdmite în parte acţiunea. Anulează Decizia de instituire a măsurilor asigurătorii nr. 3904/03/12/11.02.2016 emisă de AJFP Botoşani. Obligă pârâta să plătească reclamantului Strutinsky Gabriel Sorin suma de 100 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare, recurs care se va depune la Tribunalul Botoşani. Pronunţată în şedinţa publică din 07.09.2016.
Hotarare 454/2016 din 07.09.2016Termen în completul iniţial învestit cu soluţionarea cauzei, respectiv CAFN3, pentru a se comunica reclamanţilor duplicatul înscrisurilor depuse la dosar de către pârâtă, pentru a lua cunoştinţă de conţinut şi pentru a formula un punct de vedere faţă de acestea.
Incheiere de sedinta din 16.08.2016Termen pentru a se reveni cu adresă către AJFP Botoşani. De asemenea, prin cererea depusă la dosar reclamanţii au solicitat termen de judecată pentru lipsa apărătorului, având în vedere că acesta se află în concediu de odihnă.
Incheiere de sedinta din 26.07.2016Termen pentru a se emite adresă către reclamanţi şi către AJFP Botoşani.
Incheiere de sedinta din 22.06.2016