D******* G******* R******** A F********* P****** A M*********** B********* I* R************ A************* J******* A F********* P****** I****
ReclamantB***** C*******
PârâtAdmite excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune. Respinge cererea creditorului Direcţia Generala Regionala a Finanţelor Publice Bucureşti în contradictoriu cu pârâta Băroiu Cristina în calitate de administrator al SC Aka Group Impex service SRL, de atragere a răspunderii patrimoniale întemeiată pe art. 138 lit. e din Legea nr. 85/2006 privind procedura insolvenţei, ca urmare a prescripţiei dreptului material la acţiune. Cu recurs în 7 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, azi 15 mai 2017.
Hotarare 2817/2017 din 15.05.2017Amână pronunţarea la data de 15.05.2017.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 08.05.2017Pentru a se comunica întâmpinarea reclamantului şi în vederea ataşării dosarului de fond.
Incheiere de sedinta din 13.02.2017