S*** G********* O********* S*** P*** L********* J******* S*** M**** I********* S***
ReclamantP***** V*****
PârâtAdmite în parte acţiunea. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 681,60 lei reprezentând contravaloare servicii alimentare cu apă şi canalizare, aferente perioadei septembrie 2014 – februarie 2016, precum şi a penalităţilor de întârziere aferente debitului restant, calculate la data scadenţei facturilor şi până la data efectivă a plăţii. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Gheorgheni.
Hotarare 1698/2016 din 14.10.2016Având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea în prezenta cauză la data de 14.10.2016.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.10.2016Amână judecarea cauzei în vederea îndeplinirii de către reclamantă a obligaţiilor impuse de către instanţă, sub sanc?iunea suspendării cauzei în caz de neconformare.
Incheiere de sedinta din 13.09.2016Amână judecarea cauzei în vederea comunicării către reclamantă a înscrisului depus la acest termen.
Incheiere de sedinta din 28.06.2016