M****** V*****
ContestatorS******** S***
IntimatAdmite contestaţia la executare formulată de contestatorul M****** V*****, în contradictoriu cu intimatul S******** S***,
Hotarare 209/2017 din 07.03.2017Admite cererea de amânare formulată de contestator în vederea studierii întâmpinării şi copiei dosarului execuţional. Amână judecarea cauzei la data de 07.03.2017, termen în vederea studierii întâmpinării şi copiei dosarului execuţional. Intimatul BEJ FLORICESCU VALENTIN FLORIAN şi S******** S***, raportat la disp. art. 229 Nou C.pr.civ. dat fiind îndeplinită legal procedura de citare cu aceasta ( fila 82,83 dosar), este prezumat că au luat termenul în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 21.02.2017Admite cererea de suspendare provizorie a executării silite. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, azi 31 ianuarie 2017.
Incheiere de sedinta secreta din 31.01.2017