B****** P******* d**************
Apelant ContestatorA****** J******** P***** O****** A F***** D* M**** B****
Apelant PârâtS********* N******** D* T******** F******* D* M**** "*** M***** S*** S******** T***********
Intimat Chemat în garanţieRespinge ca nefondate apelurile civile declarate de apelantul contestator Borodan Petru şi de apelanta intimată Agenţia Judeţeană de Ocupare a Forţei de Muncă Bihor, în contradictoriu cu intimata chemata în garanţie Societatea Naţională de Transport Feroviar de Marfă „CFR Marfă” S.A. Sucursala Transilvania, împotriva sentinţei civile nr. 467/LM din data de 7 iunie 2017, pronunţată de Tribunalul Bihor, pe care o păstrează în întregime. Fără cheltuieli de judecată. DEFINITIVĂ. Pronunţată în data de 28 noiembrie 2017 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Hotarare 955/2017 din 28.11.2017În vederea deliberării şi pentru ca părţile să aibă posibilitatea să depună la dosar concluzii scrise, amână pronunţarea hotărârii pentru data de 28 noiembrie 2017. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.11.2017În vederea deliberării şi pentru ca părţile să aibă posibilitatea să depună la dosar concluzii scrise, amână pronunţarea hotărârii pentru data de 14 noiembrie 2017. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 31.10.2017