P****** G*******
ReclamantS**** L******
PârâtConstată că acţiunea civilă formulată de reclamantul P****** G******* în contradictoriu cu pârâtul S**** L******, este perimată. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 5 de zile de la pronunţare, cale de atac, care se depune la Judecătoria Beiuş. Pronunţată în şedinţa publică azi, 20.03.2019.
Hotarare 269/2019 din 20.03.2019Respinge cererea de repunere pe rol formulată de către reclamantul P****** G*******, în contradictoriu cu pârâtul S**** L******. Menţine suspendarea cauzei în baza art. 242, alin. 1 C.pr. civ. şi trimite dosarul la arhiva instanţei până la îndeplinirea de către reclamant a tuturor obligaţiilor stabilite în cursul judecăţii şi intervenţia părţii interesate. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării cursului procesului, cale de atac care se depune la Judecătoria Beiuş. Pronunţată în şedinţa publică, azi 20.06.2018.
Incheiere suspendare din 20.06.2018SUSPENDAT în baza art. 242 C.pr.civilă
Incheiere suspendare din 17.01.2018Anulează cererea formulată de reclamantul P****** G*******, în contradictoriu cu pârâtul S**** L******. Fără cheltuieli de judecată. Cu cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, cale de atac, care se depune la Judecătoria Beiuş. Dată în cameră de consiliu şi pronunţată în şedinţă publică azi 26.07.2017.
Incheiereanularecerere814/2017 din 26.07.2017