A*** C******* S*****
ReclamantA************ N******** A**** R******************* B******* D* A** M****
PârâtD******* G******* R******** A F********* P****** B******************* J******** A F********* P****** H*******
PârâtB**** T***********
PârâtAdmite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta în contradictoriu cu pârâţii şi, în consecinţă: Obligă pârâta să deblocheze şi să elibereze reclamantei sumele indisponibilizate ca urmare a înfiinţării popririi în dos. nr. 123/E/2017 al BEJ. Obligă pârâta să deblocheze şi să elibereze reclamantei sumele indisponibilizate ca urmare a înfiinţării popririi în dos. nr. 123/E/2017 al BEJ. Obligă pârâţii în solidar la plata sumei de 1.770 lei cheltuieli de judecată reclamantei, constând în taxă judiciară de timbru şi onorariu avocaţial. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac a apelului, însoţită de motivele apelului se depune la Judecătoria Topliţa, sub sancţiunea nulităţii, conform dispoziţiilor art. 471 alin. 1 Cod procedură civilă. Pronunţată în şedinţa publică, azi 24.07.2018.
Hotarare 565/2018 din 24.07.2018AMÂNĂ PRONUNŢAREA LA DATA DE 24.07.2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 10.07.2018emite adrese către pârâtele de rang 2 şi 3 în vederea obţinerii unor relaţii.
Incheiere de sedinta din 05.06.2018Se va emite adresă către BEJ Cotfas Marin Cornel de a comunica dovada comunicării către terţii popriţi a suspendării provizorii a executării silite şi adresele de înfiinţare a popririlor dispuse în Dosarul nr. 123/E/2017, respectiv adresele de înfiinţare a popririi şi răspunsul acestora.
Incheiere de sedinta din 24.04.2018repetarea porcedurii de citare cu părţile
Incheiere de sedinta din 13.03.2018