E********* I**** H***
ReclamantT***** F**************
PârâtA************ J******** A F********* P****** V*****
CreditorAdmite acţiunea formulată de lichidatorul judiciar ESTCONSULT IPURL împotriva fostului administrator al debitorului în faliment SC ADZILLA SRL, jud. Vaslui, T***** F************** cu domiciliul în mun. Vaslui, str.Republicii, bl.363, sc.D, et.1, ap.8, jud.Vaslui şi în consecinţă: Obligă pe pârâtul T***** F************** , în calitate de fost administrator al debitoarei falite la plata sumei de 494.264,14 lei reprezentând pasivul debitoarei rămas neacoperit din procedură. Încuviinţează executarea sumei de mai sus după închiderea procedurii prin executorul judecătoresc si repartizarea acesteia potrivit dispoziţiilor art. 142 alin 2 din Legea insolvenţei, în baza unui tabel definitiv consolidat pus la dispoziţia executorului de lichidatorul judiciar reclamant. Definitivă. Cu apel în 7 zile de la comunicare.
Hotarare 84/2017 din 18.04.2017amână pronuntarea la 18.04.2017 pentru a da posibilitate pârâtului prin apărător să formuleze concluzii scrise în cauză.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 04.04.2017admite cererea reprezentantului convenţional, acordă termen pentru pregătirea apărării
Incheiere de sedinta din 28.02.2017