S* H******** S**
ReclamantS* A****** B** S**
PârâtAdmite acţiunea civilă formulată de reclamanta S.C. HIDROPUMP S.R.L. în contradictoriu cu pârâta S.C. AGREMIN B.V.I. S.R.L. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1.560 lei reprezentând debit neachitat. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 102,02 lei reprezentând penalităţi de întârziere. Obligă pârâta la plata către reclamantă a dobânzii legale calculate în continuare de la data formulării prezentei cereri până la data achitării integrale şi efective a debitului principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a cheltuielilor de judecată în cuantum de 121,34 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea se va depune la Judecătoria Lugoj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 17 mai 2017.
Hotarare 1305/2017 din 17.05.2017Amână pronunţarea hotărârii la data de 17 mai 2017. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 10 mai 2017.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 10.05.2017Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 10.05.2017, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă şi pentru când se citează pârâta S* A****** B** S**, cu exemplar de pe interogatoriu formulat de reclamantă şi cu menţiunea de a depune un răspuns scris la interogatoriu. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 05 Aprilie 2017.
Incheiere de sedinta din 05.04.2017