D*** N****** L************* p****** r**********
ReclamantT******** I*** N***
ReclamantT******** L**** V******
ReclamantT*** I***** F*****
ReclamantT*** S***** F******
ReclamantRespinge cererea formulată de reclamanţii în contradictoriu cu pârâtul P M CJ- ca fiind formulată în contradictoriu cu o persoană lipsită de calitate procesuală pasivă. Respinge cererea formulată de reclamanţii în contradictoriu cu pârâtul C L A M C-N ca fiind neîntemeiată. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Cluj. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 13.12.2017.
Hotarare 6743/2017 din 13.12.2017amânat pronunţarea la 13 12 2017
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 29.11.2017lipsă probe.
Incheiere de sedinta din 18.10.2017Penru a sedepune precizarea pozitiei procesuale in scris şi a depunerii de inscrisuri.
Incheiere de sedinta din 20.09.2017I. Respinge cererea de suspendare a executării H.C.L. Cluj-Napoca, nr. 689/2016 formulată de reclamanţi. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare, cu privire la cererea de suspendare. II. Amână cauza pentru studierea inscrisurilor şi pentru ca pârâtul să depună înscrisurile solicitate.
Incheiere de sedinta din 12.07.2017