Ş***** Ş***** A*****
IntimatD******** M****** A***
IntimatP******** D* P* L**** J********** D************
PetentD****** N*************
IntimatL**** I**********
IntimatAdmite propunerea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Tr.Severin privind pe intimaţii Ş***** Ş***** A*****, D******** M****** A***, Lutca Ilie Marian şi Durbală Nicoleta Adina. În baza art. 112 al. 6 Cp dispune luarea măsurii de siguranţă a confiscării speciale cu privire la suma de 45 de lei. În baza art. 275 al. 3 Cpp cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Cu contestaţie motivată în termen de 3 zile de la comunicarea încheierii. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 30.06.2017, la sediul Judecătoriei Dr.Tr.Severin.
Incheiere finala dezinvestire 453/2017 din 30.06.2017în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu intimatul L**** I**********, amână cauza şi acordă termen la data de 30.06.2017 pentru când se emite adresă către grefierul sef al instanţei pentru a comunica domiciliul intimatului Lutca.
Incheiere camera preliminara din 26.05.2017în vederea îndeplinirii procedurii de citare cu intimaţii Şeitan şi Diculescu, amână cauza şi acordă termen la data de 26.05.2017 pentru când se emite adresă către grefierul sef al instanţei pentru a comunica domiciliul celor doi intimaţi.
Incheiere camera preliminara din 28.04.2017